Darmowa dostawa od 197,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pasta do zębów dla palaczy

2022-04-19
Pasta do zębów dla palaczy

Wyroby tytoniowe przyczyniają się do powstawania próchnicy, paradontozy, a także nieestetycznie wyglądającego osadu. Rozwiązaniem tego problemu może być łagodnie działająca pasta do zębów dla palaczy marki Sabai Thai.

Osoby palące wyroby tytoniowe bardzo często cierpią na nieświeży oddech, a także borykają się z trudnym do usunięcia nalotem, pojawiającym się na ich zębach. To przebarwienia, które można w 100% zniwelować bądź też zredukować przy pomocy starannie dobranych produktów. Do tej grupy należy pasta do zębów dla palaczy marki Sabai Thai. To ziołowy preparat, który zapewnia intensywne wybielanie, a jednocześnie nie narusza szkliwa zębowego, co może spowodować jego uszkodzenie czy też nadwrażliwość, objawiającą się bólem i dyskomfortem w trakcie spożywania zimnych oraz ciepłych pokarmów. Wybielająca pasta do zębów dla palaczy może być stosowana codziennie bądź też w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Produkt ten jest dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego, w przystępnej cenie.

Pasta do zębów dla palaczy walczących z przebarwieniami szkliwa

Nowoczesna pasta do zębów dla palaczy marki Sabai Thai zawiera skutecznie działające komponenty, które pielęgnują dziąsła. Pozwalają one na pozbycie się zalegających na języku bakterii, mogących być główną przyczyną zmian próchnicznych. Warto wspomnieć, że rekomendowana przez nas wybielająca pasta do zębów dla palaczy może być stosowana u osób mających problemy z nadwrażliwością dziąseł bądź też początkami paradontozy. To produkt w 100% ekologiczny, który nie zawiera szkodliwych komponentów w postaci syntetycznych barwników bądź też słodzików. Ta pasta, przeznaczona dla osób palących wyroby tytoniowe, zmniejsza ilość przebarwień, a także skutecznie oczyszcza zęby z osadów, nalotów i pozostałości resztek pożywienia. Produkt ten może pomóc w walce z nadmiernym osadzaniem się kamienia nazębnego, będącego konsekwencją używania wyrobów tytoniowych, szczególnie przez silnie uzależnionych palaczy, którzy często sięgają po tego typu używki.

Może Cię zainteresować:

Skutecznie działająca pasta do zębów dla palaczy to produkt o intensywnym działaniu wybielającym. Dzięki niemu można pozbyć się przebarwień i osadów nazębnych, bez ingerencji w szkliwo zębowe.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel