Darmowa dostawa od 197,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Naturalne kremy do rąk o wrażliwej skórze

2022-01-24
Naturalne kremy do rąk o wrażliwej skórze

Osoby mające problem z nadmiernym pierzchnięcie skóry dłoni, mogą zastosować naturalne kremy do rąk. To produkty nie zawierające alkoholu czy perfum, które działają drażniąco na naskórek.

Regularne stosowanie ekologicznych kosmetyków, przyczynia się do zachowania naturalnego pH skóry, a także ochrony płaszcza hydrolipidowego. Do tego celu warto używać takich produktów, jak naturalne kremy do rąk, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. To wyroby oparte na starożytnej recepturze, w której 95% składników jest pochodzenia naturalnego. Warto wspomnieć, że dowolnie wybrany krem do rąk marki Sabai Thai nie jest testowany na zwierzętach futerkowych i laboratoryjnych, co z pewnością zainteresuje osoby żyjące w stylu eko, wegan i wegetarian. Do normalnej skóry dłoni polecany jest krem do dłoni i paznokci jaśmin o pięknym zapachu, który ukształtował się pod wpływem naturalnych procesów, w tym mieszania poszczególnych. Szybko wchłaniające się naturalne kremy do rąk są wzbogacone dodatkiem ekstraktu z jaśminu o działaniu nawilżającym i ochronnym.

Naturalne kremy do rąk Sabai Thai

W okresie jesiennym i zimowym skóra dłoni ulega szybszemu przesuszeniu, ponieważ jest narażona na wiele niekorzystnych czynników zewnętrznych w postaci gwałtownych zmian temperatury powietrza czy też przymrozków. Z uwagi na powyższe, warto zadbać o regularną pielęgnację dłoni przy użyciu starannie wyselekcjonowanych kosmetyków. Do tego celu nadaje się pielęgnujący krem do dłoni i paznokci mleko ryżowe. To produkt o pięknym zapachu, mającym działanie aromaterapeutyczne. Wyrób ten zawiera w swoim składzie dodatek aloesu. To komponent pozytywnie wpływający na podrażnienie i zaczerwienienie skóry, spowodowane kontaktem z chemią domową czy też narażeniem na gwałtowne zmiany temperatury powietrza. Wszystkie naturalne kremy do rąk marki Sabai Thai, zawierające mleko ryżowe, są łatwe do dozowania. Produkty te nie powodują powstawania na skórze tłustej, lepkiej warstwy. Z uwagi na powyższe, mogą one być stosowane 24 godziny na dobę.

Lekkie i szybko wchłaniające się naturalne kremy do rąk, gwarantują piękny wygląd skóry przez cały dzień. Produkty te nie zawierają syntetycznych komponentów.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel