Darmowa dostawa od 197,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Naturalne farby do włosów

2023-12-06
Naturalne farby do włosów

Koloryzacja włosów nie musi być zabiegiem inwazyjnym. Wystarczy wykorzystać do tego celu naturalne farby do włosów marki Sanotint. To wysokiej jakości dermokosmetyki, wzbogacone ekologicznymi składnikami.

Przeprowadzana w gabinetach fryzjerskich i w domowym zaciszu koloryzacja, nierzadko wiązała się z podrażnieniami skóry głowy i osłabieniem kondycji włosów. Powodem była obecność w preparatach, stosowanej do tego celu, dużej ilości szkodliwych związków chemicznych. Osoby cierpiące na alergię i dermatozy, był zmuszone zrezygnować z zabiegów koloryzowania włosów. Rozwiązaniem tego problemu stały się innowacyjne, naturalne farby do włosów. Skoncentrowane produkty marki Sanotint zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny. To wyroby, które stały się bardzo popularne z uwagi na swój unikatowy skład.

 

Jakie zalety mają naturalne farby do włosów?

Zawierające naturalne ekstrakty i wyciągi roślinne farby do włosów Sanotint to preparaty kosmetyczne, cyklicznie poddawane restrykcyjnym testom dermatologicznym. Dzięki temu są one bezpieczne, nawet dla podrażnionej lub silnie uwrażliwionej skóry głowy i osłabionych cebulek włosowych. Naturalne farby do włosów Sanotint nie zawierają w swoim składzie amoniaku, metali ciężkich i agresywnie działających parabenów. Pozwala to na ich stosowanie w warunkach domowych, bez obawy o wystąpienie reakcji uczuleniowych.

 

Jaki efekt można uzyskać, używając wybranej dermofarby Sanotint?

Nowoczesnej dermofarby, które zostały opracowane w laboratoriach marki Sanotint, można wykorzystać do różnego typu zabiegów koloryzacyjnych. Wyroby te sprawdzą się jako produkty rozjaśniające, nadające większy połysk naturalnemu odcieniowi włosów, czy też całkowicie zmieniające jego barwę. Farby do włosów Sanotint z serii Reflex są wyrobami proekologicznymi, ponieważ nie są one testowane na zwierzętach i nie posiadają w składzie produktów odzwierzęcych.

Bezpieczna koloryzacja włosów to zabieg, który można wykonać w zaciszu swojego domu. Pomocne w tym będą naturalne farby bez amoniaku marki Sanotint.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel